Sumak XL Fashion’dan büyük yaz indirimi

Büyük beden giyen kadınların markası Sumak XL Fashion,  2011 yaz kolleksiyonunda yer alan ürünleri 1 Temmuz itibariyle yüzde 40 indirimli ve üç aya varan taksit seçenekleriyle satışa sunuyor.

Türkiye’de büyük beden kadın giyimi denilince akla ilk gelen marka olan Sumak XL Fashion yüzde 40 indirimle yüzleri güldürüyor. 44 – 54 beden arası giyen kadınları mutlu etmeyi hedefleyen Sumak, 2011 yaz kolleksiyonunda yer alan ürünlerini yüzde 40 indirimle sunuyor. Rocker, Modernist Resort, Pastoral Romance, Marine, Vintage Romance ve Safari adlarını taşıyan temalarda  indirim geçerli olacak. 

Rocker teması 30 parçadan oluşuyor. 70’lerin müzikleri ve sanat ortamından ilham alınıp günümüz gençliğine uyarlanmış new-rocker koleksiyonunda sert, asi görünümlü bir seksapel gündelik yaşam tarzına yerleşmiş.Pamuklu gömlekler ve t-shirtler, yıkanmış dokuma ve örme kumaşlar, retro ve otantik, yıpranmış dokular bu temada göze çarpıyor.

Kentli ve çalışan kadın için oluşturulan Modernist Resort teması 25 parçadan oluşuyor. Modernist Resort’ta, etek, ceket, pantolon ve elbise kombinasyonları yoğun olarak kullanılıyor.

Pastoral Romance teması, kırsal yaşamın iyimser ruh halini teyit eden, genç bir çizgiye sahip. 35 üründen oluşuyor. Zarif ve romantik siluetlerle buluşan kadınsı detaylar 1970’lerin tığ ve dantel örgülerini çizgili ve pamuklu kumaşlarla birleştirerek taze görünümlü bohem bir tarz yaratıyor. Büzgülü elbiseler, inci düğmeler, omuzu düşük ve kare yaka hatları Sumak kadınına genç görünüm kazandırıyor. Doğada gördüğümüz renklerin doğallığını Pastoral Romance teması sayesinde kumaş renklerinde de görüyoruz. Elma yeşili, pembe, bisküvi rengi, fuşya gibi renkler pastoral romantizme adeta vurgu yapıyor.

15 parçadan oluşan Marine temasında her kadının gardrobunda bulunması gereken parçalar yer alıyor. Denizcilerin giydiği beyaz, lacivert ve kırmızı kombinlerden oluşan üniformalardan yola çıkarak hazırlanan Marine temasında, arma detaylarla zenginleştirilmiş yıkamalı gabardin ceketler, pantolon ve capriler dikkat çekiyor. Marine temasında çizgili t-shirtler, örme elbise ve hırkalarla kombinleniyor. Altın ve gümüş aksesuarlar da Marine temasına katkı sağlıyor. Marine temasında renk olarak denizi çağrıştıran mavinin tonları, indigo, saks, beyaz, kırmızı ve lacivert bolca kullanılıyor.

Vintage Romance teması 21 parçadan oluşuyor. Vintage Romance’da kadınsı çizgiler ön planda Bu görünümün temelinde zarif çizgiler, kadınsı, romantik hatlar yer alıyor.

Safari teması ise 12 parçadan oluşuyor.  Çöl sıcakları ve çöl renkleri kulanılan şortlar, atletler, plaj elbiseleri, kargo cepli capri ve şortlar bu temada yer lan ürünler.

 

Abiye hariç

Bu arada indirim abiye hariç tüm ürün gruplarında geçerli olacak. Sumak XL Fashion’un size sunduğu indirim ve ödeme fırsatından yararlanmak istiyorsanız www.sumak.com.tr adresini tıklayıp, beğendiğiniz ürünü İstanbul’da Profilo AVM, Nişantaşı ve Suadiye mağazalarından Türkiye genelindeyse, Balıkesir, Adapazarı Ada Alışveriş Merkezi, Sarp Sınır Kapısı’nda bulunan İstanbul Bazaar ve İzmit Outlet Center’dan almak mümkün. Ayrıca Sumak ürünleri 31 ilde 110 satış noktasında büyük beden kadınlarla buluşuyor.