Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Angelina Jolie’nin gelinliği şu günlerde tasarımcıların gündemindeki ilk madde. Bakın Angelina nasıl bir gelinlik giyecekmiş.

Hazırlayan: Pınar Yıldız

Angelina Jolie ile Brad Pitt’in nişanlandığı haberi magazin basınının gündemine bomba gibi düşmüştü. Günlerce konuşulan bu kararla birlikte Angelina’nın nişan yüzüğü de hala gündemdeki yerini koruyor. Bu sıcak gündem ise pek soğuyacağa benzemiyor. Çünkü şimdi de sırada Jolie’nin giyeceği gelinlik var. Öyle ki, tasarımcılar düğün için Angelina’nın giyebileceği gelinlik modeli için fikir yürütmeye başladılar bile.

Bu arada ufak bir not düşeyim, henüz gelin ve damat adayımız onaylamasa bile söylentiler düğünün Hindistan‘da yapılacağına dair. Nedenine ise başka bir yazımda değineceğim. Şimdi tekrar gelinlik için tasarımcıların tahminlerine dönelim.

Angelina İçin 10 Gelinlik Önerisi

Ortak Düşünce: Kesinlikle Mükemmel Olacak

Tasarımcı Mark Badgley ve James Mischka, Angelina’nın kesinlikle klasik vintage tarzı bir gelinlik giyeceğini düşünüyorlar.

Monique Lhuillier, Jolie’nin geniş V yakalı, derin yırtmaçlı dantel bir elbise giyeceğini söylüyor. ‘Angie Stili’ nin varlığı artık hepimiz kabul ediyoruz. Ne dersiniz,  klasik ama seksi görünümlü bir Angelina bizim için pek sürpriz olmaz.

Kırmızı Halı’dan geçen pek çok elbiseye imzasını atan ve Beyonce, Eva Longoria, Kate Beckinsale gibi ünlüleri de giydiren Lübnan asıllı Reem Acra, Jolie’yle uzun süre çalışmş biri olarak onun sağ omzu itinayla işlenmiş bel kısmı oturan  fildişi renginde saten bir elbise tercih edebileceğini söylüyor.

Modaekrani.com olarak biliyoruz ki, Angelina hangi gelinliği tercih ederse etsin o koridorda yürümeye başladığında bütün gözler onda olacak.

 

Angelina İçin 10 Gelinlik Önerisi