Kendinizi 2012 bahar sezonuna hazır hissetmiyor ve stilinize henüz karar veremediyseniz, işte size bahar stilinizi oluşturmanıza yardım edecek ipuçları…Hazırlayan: Pınar Yıldız

50'lilerin kızı Taylor Swift. Bu sezonda dönemleri birbirine karıştırarak kendi stilinizi oluşturmaya çalışın.

Çiçek deseni bu baharın olmazsa olmazı. Çiçek desenli bir pantolon ya da boynunuza lacağınız bir şal ile Olivia Palermo'nun stiline kavuşabilirsiniz.

Karmaşık figürler ve bocuk bu bahar oldukça popüler. Michelle Williams Miu Miu'nun bir kıyafetini seçerek bahar modasına ayak uydurmuş.

Alexa Chung'un ayakkabıları ipuçlarını rengi ve modelinde taşıyor. Metalik renkler, kalın platformlar bu bahar oldukça popüler...

Pastel tonları bu bahar için diğer bir ipucu. Felicity Jones, çilekli süt renginde elbisesiyle oldukça trend.

Kadınların vazgeçilmezi trençkotlar. Serin bahar akşamları için en şık seçimlerden biri olan trenkot Blake Lively'nin kemer bağlama şekliyle de daha tarz duruyor.

Sienna Miller mercan renginde geleneksel figürler ve tüylerle süslenmiş bir kıyafet tercih etmiş.

Diana Kruger, birbirine zıt baskılı kıyafetleri birlikte kullanmayı tercih etmiş. Eğer siz de zıt şekilli parçaları birarada kullanmayı tercih ederseniz, aksesuarlarınızı mutlaka basir tutun.

Su teması bu baharın en önemli trendlerinden. Mavinin pek çok tonunu dolabınızda mutlaka bulundurun ya da Rachel McAdams gibi mavinin karşımını...

Metalik renkler ve parlak kumaşlar, özellikle gece kıyafetlerinde sıkça karşılaşacağımız detaylardan. Jessica Chastain, parlak, kivi rengi tonlarındaki metalik elbisesi ve koyu renk oje tercihiyle bahara hazır görünüyor.