Acele işiniz var ve saçlarınızı yaptırmak için kuaföre gidecek vaktiniz yok. Endişelenmeyin, işte size çabucak yapabileceğiniz 13 saç modeli…
Hazırlayan: Pınar Yıldız
Evan Rachel; biçimsiz uzayan saçlarınızı gizlemek için 90′ların tarzını yansıtan zarif bir model

Emma Watson, özellikle yeni uzayan düz saçlar için ideal bir model. Saç spreyi yardımıyla en ideal görünüşe ulaşmanız mümkün.

Gabrielle Union, bukleli saç kuyruğu modelini gece dışarı çıkarken kullanmanız mümkün. Bir maşayla saç uçlarınıza bukleler yapıp ensenizden toplayarak bu çarpıcı görüntüye sahip olabilirsiniz.

Victoria Beckham, yanda kullandığı at kuyruğu ile şık ve stil sahibi duruyor.

Jennifer Morrison, saçının üst bölgesinden yana doğru ördüğü balıksırtı modelini ay kuyruğu şeklinde toplamış. Gün boyu güvenli ve şık duran saç modeli isteyenler için pratik bir çözüm.

Kristin Cavallari, örgü, bukle ve topuzu birarada kullanarak hoş bir model oluşturmuş.

Thandie Newton, düz saçın rahatlığını kullanmayı tercih etmiş. Eğer saçlarınız kıvırcık değilse, yuvarlak bir fırça ve fön yardımıyla bu görünüşe ulaşabilirisiniz.

Rachel McAdams, ilk bakışta karmaşık gibi görünen ancak oldukça kolay yapılabilecek bir modeli tercih etmiş. Saçlarınızı küçük kesitlere ayırıp bükün ve ensenizde saç renginizle uyumlu tel tokalarla görünmeyecek şekilde tutturun.

Emmy Rossum, retro tarzı bir modelle oldukça hoş görünüyor. Saçınızın ön kısmını kabartıp, yan taraftan kesitleri yuvarlayarak sıkı bir şekilde başınızın orta kısmında tel tokalarla sabitleyin. Saçınızın açık kalan diğer bölümünü tokaladığınız bölümü kapatacak şekilde at kuyruğu şeklinde toplayın.

Emma Stone, saçlarını hafif dokunuşlarla doğal haline bırakmış. Hafif sprey sıktığınız saçlarınızı elinizle kabartıp ya açık bırakın ya da isteğinize bağlı olarak yan bölümlerden yarım toplayın.

Kate Bosworth'nin saç modeline sahip olmak için saçlarınıza sprey sıkarak uçlarını saç fırçasıyla kıvırın.

Olivia Palermo oldukça kaygısız ve dağınık görünüyor değil mi? Ama kaygısız görünüş şu an çok moda. Üstelik yapımıda oldukça kolay. Saçlarınızı gevşek bir şekilde örün ve örgünü yan tarafta kullanın. Ordan burdan çıkacak saç telleriniz için ise sakın endişelenmeyin.

Rooney Mara, saçları kısa olmasına rağmen sıkı bir at kuyruğu yapmış ve oldukça rahat görünüyor.