Baharın kendini geneşli havalarla belli ettiği şu günlerde, yıldızlarda seksi bahar trendlerini moda dünyasına getirmeye başladılar bile. İşte 2012 bahar sezonunun en seksi trendleri…

Hazırlayan: Pınar Yıldız
Beni yakından takip edenler benim de Hollywood yıldızlarını yakından takip ettiğimi bilirler.  Bugün sizin için Hollywood starlarının bahar için sinyal verdikleri moda trendlerini sizler için seçtim. Hadi birlikte gözatalım.
Miranda Kerr / Lauren Conrad ‘ı deri şortlar içinde görüyoruz. Kombinleri de hiç fena sayılmaz.

Scarlett Johansson (Dolce & Gabbana) / Rooney Mara (Miu Miu); yüksek bel etekler, iki parça kombinler, simetrik yaka kesimleri hayatımıza merhaba diyor.

Malin Akerman (Tommy Hilfiger) / Claire Danes (Donna Karan); beyaz en gözde renkler arasında ama daha da önemlisi geniş V yakalar. Küçük göğüslü bayanlar için bu yakalar oldukça ideal

Viola Davis / Kate Bosworth; neon renkler bu yaza damgasını vuracak. Neon pembe de pek çok markanın koleksiyonunda baskın renkler arasında.

Peplum bu yıl sıkça duyacağımız moda terimi olacak. Düz diz altı etekler ve peplum üstler yaz davetlerinin en gözde seçenekleri arasına gireceğe benziyor.

Açık omuzlar, 2012 yazının en önemli detayı. Omuzları açıkta bırakan bu tür seçimler oldukça feminen. Dolayısıyla askısız sütyenler! Mila Kunis, Lanvin'in vücuda yapışan kırmızı bir elbisesini seçerken, Leighton Meester'ı beyaz bir Christian Dior elbisesi içinde görüyoruz.

Michelle Williams (Erdem) / Zoe Saldana (Jason Wu); transparan yaz davetleri için oldukça popüler olacak. Baskı desenler tiril tiril elbiselere farklı bir hava verecek.

Rosie Huntington-Whiteley / Heidi Klum; ten rengi oldukça sık karşımıza çıkacak. Özellikle üst giyimde natural renkler popüler olacak seçimler arasında.

Angelina Jolie (Michael Kors) / Amanda Seyfried (Michael Angel ); derin yıtmaç modası 2012'ye damgasını Angelina Jolie'nin Oscar Töreni'ndeki seçimiyle vurmuştu. Bu yaz seksi seçimlerin altında hep bu trendi görebiliriz.