Yakında evlenecek olanlar ya da erkenden gelinlik modelimi seçeyim diyenler işte sizin için 2012′nin en gözde modellerini seçtik. Rüya gibi bir gelin olmak için bu modellere mutlaka gözatmalısınız…

Hazırlayan:Pınar Yıldız

Gelinlik yazısı yazarken kendimi özel bir görev yapıyormuş gibi hissediyorum. Çünkü bir bayan olarak biliyorum ki, tüm kadınlar küçük bir kız çocuğu olarak hatırladıkları ilk düğün davetinden sonra kendi düğünlerini ve gelinliklerini kafalarında bilinçli ya da bilinçsiz tasarlamaya başlarlar. Masallardaki her prensesin yerine kendilerini düşlemenin gerçek hayattaki ilk ve tek tahayyül ettiği yerdir aslında gelin olmak, gelinlikle gülücükler içinde boy göstermek. Beyaz atlı prensin bile o gün en önemli görevi uçsuz buçaksız uzanan gelinliğin kuyruğunu korumaktır :)

Durum o ki, bu özel ve kutsal günün hakkını içine sinen bir gelinlikle vermek ve kafada gelinliğe dair hiçbir soru işareti kalmadan günün tadını çıkarmak gerekir. Bende kendime sizlere o günü tam bir prensens gibi hissetmeniz için rol biçtim ve 2012′nin en gözde gelinlik modellerini bu yılın gelinleri için seçtim.

 

Yukarıdaki modeller en sevdiğim gelinlik markalarının başında gelen Pronovias’a aittir. Daha fazla seçenek ve özel tasarım gelinlikler için http://www.pronovias.us adresini mutlaka ziyaret edin derim.  Sevgiler ve mutluluklar:)