Firmalar, 8 Mart Kadınlar Günü’ ne özel indiriler yapmaya başladı. İşte o indirimler…

Koton ve Turkcell’den ‘Kadınlar Günü’ kampanyası

Türkiye’nin giyimde modanın öncülerinden olan Koton firması ve iletişim öncüsü Türkcell birlikte 7-8 Mart tarihlerinde hanımlara güzel bir hediye armağan etmek için

birleşmişlerdir. Nasıl mı? Eğer 7-8 Mart tarihlerinde Türkiye’nin herhangi yerinde ki bir Koton mağazasına giderek yeni sezon ürünlerinden alış veriş yapmak

isterseniz, aldığınız ürünlerde kasada %20 indirim ile karışılacaksınız.

Buna ek olarak eğer Türkcell kullanıcısı iseniz, artı %10 indirim daha sizin olacak demektir. Yani 7-8 Mart tarihlerinde Koton mağazalarından aldığınız yeni sezon ürünlerinde toplamda %30 indirim sizi bekliyor demektir. Evet, hanımlar sizin için hazırlanan bu hediyeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın alış-veriş bir kadın için vazgeçilmezdir. Hele birde %30 indirimli ise asla vazgeçilmez olur.

 Money Visa ile Kadınlar Günü’nde %50 İndirim Fırsatı!

5 – 8 Mart 2011 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Migros Sanal Market’te Money Club Card ile tüm yüz temizleyici, tüm vücut – el bakım kremi ürünleri ve losyon ürünlerinde %50 indirim sizleri bekliyor!

Kampanya Detayı:

Kampanya 5 – 8 Mart 2011 tarihleri arasında Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyada, Money Club Card sahiplerine tüm yüz temizleyici, tüm vücut-el bakım kremi ürünleri ve losyon ürünlerinde %30 indirim uygulanacaktır.
Kampanyada, harcamanın Money Visa ile başlatılıp, ödemenin de Money Visa ile yapılması durumunda ekstra %20 indirim daha yapılacaktır.
Kampanyada Money Visa ile ödemeden dolayı kazanılan indirim en fazla 50 TL değerindedir.
Kampanyada vade farksız 6 taksit geçerlidir.

Real ‘den Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya!

Dünya Kadınlar Günü’ne özel baş döndüren indirimler Real’de!

Real Hipermarketlerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Mehtap Prestij, Yakomoz, Samanyolu Serisi Tencere ve Tavalarda, Tüm Scotch Brite Temizlik Ürünlerinde,

Tüm Gondol Plastik Mutfak Gereçlerinde ve Tüm Antik Markalı Ev Tekstil Ürünlerinde %50 İndirim yapılacaktır.

Ayrıca 8 Mart Günü 50 TL ve üzeri alışveriş yapan Real Kampanya Kartlı Bayan  Müşterilerine Süpriz Hediyeler dağıtacaktır.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Flyinn AVM’de coşkuyla kutlanıyor…

 8 Mart Dünya Kadınlar günü Flyinn Alışveri Merkezinde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Flyinn AVM Floryada Türkiye’ nin Tek havaalanı manzaralı alışveriş merkezi..
Her fırsatta kadınlarımıza gereken önemin ve değerin verilmesi için etkinlikler düzenleyen Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu yılki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
En Güzel Beden Dili: DANS
8 Mart’ta kadınlar Bachata ve R&B dansları ile hem sosyal hayatta karşılaştıkları sorunlarını en güzel beden dili olan dans aracılığıyla yansıtacaklar hem de doyasıya eğlenmenin tadına varacaklar.
Dans gösterileri; Ünlü kareograf Ömer YEŞİLBAŞ’ın kareografisiyle, profesyonel dansçılar eşliğinde gün boyu sürecek.