2012 ilkbahar-yaz sezonunda hangi model ayakkabıları giyeceğiz dersiniz? İşte cevabı…Kendinize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

 

Hazırlayan:Pınar Yıldız

Bu sene kış bir türlü bitmek bilmiyor. Neredeyse her sabah kar haberleriyle uyanıyoruz. Tabi İstanbullular olarak biz bu kadar kara alışık değiliz. Bu yüzden çoğumuzun dolabında olmayan kar botları bu kış hemen edinildi. Nede olsa uzmanlar önümüzdeki 10 yıl da kışın bu şekilde geçeceğini söylüyor. Bir nevi kar botlarıyla geleceğe yatırım yapıyor sayılırız:)

Kar muhabbetini hemen geçiyorum ve sözü ilkbahara getiriyorum. Ah bir gelsen artık güzelim baharrrr!!! İlkbaharın gelmesi biraz uzun süreceğe benzesede markalar 2012 bahar sezonu için koleksiyonlarını tanıtmaya çoktan başladılar. Yine renkli bir bahar bizi bekliyor ve bende bugün sizlere baharda giyeceğimiz papuçları tanıtacağım.

Cristian Louboutin‘la bahar sezonu ayakkabı modasına start veriyorum. C.Louboutin koleksiyonunda gözüme ilk çarpan oldukça renkli ayakkabıların olmasıydı. Marka baharın renklerini ayaklarımızda yeşertmeye iddialı görünüyor. Topuklu, düz, babet, platform gibi pek çok seçenek bulunuyor. İşlemeler, boncuklar, leopar desenler ve kırmızı taban ilk göze çarpan detaylar arasında. Suet, rugan, deri gibi alternatifler de mevcut. Asla modası geçmeyecek klasik modelleri de gözden kaçırmamak gerekir.

Lafı fazla uzatmıyorum ve sizi Cristian Louboutin2012 ilkbahar ayakkabı koleksyonuyla başbaşa bırakıyorum.